0907 827 350
info@realroof.sk

MENU

Ploché strechy

REAL ROOF s.r.o.

PVC fólie

PVC fólie sú momentálne najobľúbenejším a najčastejšie používaným materiálom pre ploché strechy, balkóny alebo terasy. Využiť sa dá na hydroizoláciu všetkých typov plochých striech, ale aj na strechy ktoré majú mierny sklon. Životnosť tejto, ale aj každej inej strechy vám pomáha predlžiť štrkový zásyp, ktorý vašu strechu ochráni pred priamym slnečným žiarením a poveternostnými vplyvmi a navyše vaša strecha bude pôsobiť estetickejším dojmom.

TPO fólie

TPO fólie sú fólie, ktoré sú odolnejšie voči mikroorganizmom a za mierne vyššie finančné náklady vám zaručia dlhšiu životnosť vašej strechy. Životnosť takejto strechy je približne až 50 rokov. Je odolnejšia voči UV žiareniu, chemickému či mechanickému pôsobeniu a zároveň je vďaka svojej rozložiteľnosti šetrnejšia k životnému prostrediu. TPO fólie vynikajú svojimi hydroizolačnými schopnosťami a doplniť ich môžete o štrkový zásyp.

Asfaltové pásy

Asfaltové pásy sú tradičný, starší typ hydroizolácie, ktorý sa aplikuje natavovaním 2 vrstiev pod priamym plameňom . Sú výborné ako poistná izolácia, ale fungujú aj ako plnohodnotná hydroizolácia. Doladiť ju môžete štrkovým zásypom, ktorý vám okrem predĺženia životnosti vašu strechu zatraktívni.

Štrkový zásyp

Pokiaľ si želáte predĺžiť životnosť vašej strechy,štrkový zásyp je výborným riešením.  Štrkový zásyp ochráni hydroizolačný materiál, ktorý máte použitý na vašej streche, pretože nie je  vystavený priamemu slnečnému žiareniu, UV žiareniu a slúži ako ochranná vrstva pred vystaveniu extrémnym teplotám, či poveternostným vplyvom. Navyše vám zvýši stupeň izolácie, čo vám prináša úsporu financií na energiách. Je to výborným riešením aj na pohľadovo dostupné strechy, pretože pôsobí estetickejším dojmom.