0907 827 350
info@realroof.sk

MENU

                                                                                                                                                               

Najlepší spôsob na spoľahlivú a efektívnu kontrolu celistvosti povrchových materiálov ako sú PVC, TPO, či EPDM fólie, či povrch z asfaltových pásov plochých striech, terás, balkónov, ale aj spodnej izolácie, je takzvaná „iskrová skúška“.  Iskrová skúška je spôsob na detekciu porúch povrchových materiálov, ktorý funguje na princípe elektrického oblúku. Je to efektívny spôsob na kontorlu celistvosti povrchovej izolácie. Firma Real Roof disponuje vysokoprofesionálnym zariadením, ktoré je momentálne najlepším na trhu.

Ako to funguje?

Firma Real Roof vám zabezpečí kontrolu vašej hydroizolácie najšpičkovejším prístrojom na trhu. DRY ROOF PRO je vysokoprofesionálne zariadenie, ktoré funguje na princípe elektrického oblúku. Tento prístroj vyšle elektrický prúd cez kefu z fosforovo-bronzového materiálu po nevodivom povrchu. Ak prístroj odhalí porušenie hydroizolačného materiálu, elektrický prúd príde do styku s vlhkosťou, alebo vodivým materiálom pod hydroizoláciou, spustí sa zvuková a vizuálna signalizácia. Takto vieme rýchlo a jednoducho odhaliť problém v hydroizolácií.

Vrámci našich služieb Vám vieme v prípade možností priamo na mieste problém s hydroizoláciou vyriešiť. Skontrolujeme, odhalíme a na mieste priamo opravíme. Majte všetky služby pod jednou strechou, pod strechou Real Roof.

Kedy je pre Vás iskrová skúška dôležitá?

Novostavba

Ak máte práve dokončenú hydroizoláciu vašej nehnuteľnosti. Iskorvú skúšku viete využiť od základov vašej nehnuteľnosti až po strechu.

Iskrová skúška spodnej hydroizolácie

Netreba zabúdať, že spodná hydroizolácia vašej nehnuteľnosti, je kľúčovým faktorom k zdravej a kvalitnej nehnuteľnosti. Práve spodná hydroizolácia je kľúčová v tom, že ochráni vašu nehnutenosť pred vlhkostťou či tlakovou vodou. Spodnú hydroizoláciu na rozdiel od strechy, je veľmi ťažko a v niektorých prípadoch až nemožné zrekonštruovať. Preto, je veľmi dôležité, nechať si ju skontrolovať pred ďalšou úpravou, kým je možnosť opravy jednoduchá.

Iskrová skúška terasy a balkónu

Iskrovú skúšku vieme previesť aj na balkóne či terase. Máte novozrealizovanú terasu, či balkón? Nechajte si skontrolovať hydroizolačný povrch pred tým, ako na to položíte krycí materiál. Uštrí vám to mnoho práce s demontáciou pochôdznych materiálov. Pod terasou, alebo balkónom sa väčšinou nachádza obytný priestor. Zabezpečte, aby váš domov ostal „v suchu“.

Iskrová skúška plochej strechy

Hydroizolácia strechy chráni celý váš domov pred vodou. Majte istotu, že vaša strecha vám nezatečie a ochránte tak svoj majetok pred znehodnotením. Nie všetky nedostatky strechy sa ukážu hneď, často sa stáva, že nesprávna tesnosť zvarov sa prejaví až pri prívalových dažďoch, kedy už môže byť neskoro. Iskrová skúška slúži na odhalenie chýb celistvosti povrchových materiálov, odhalí prierazy, či chybné vyhotovenie zvarov. Iskrovú skúšku odporúčame po vyhotovení každej plochej strechy. Vykonaním iskrovej skúšky po zhotovení strechy viete ušetriť množstvo starostí, ktoré vám spoôsobí nedostatočná hydroizolácia. Iskrovú skúšku považujeme za nutnú najmä, ak plánujete realizáciu zelenej strechy, alebo plánujete na strechu použiť štrkový zásyp. Demontácia je komplikovaná, uštríte si čas a finančné prostriedky.

Zvažujete rekonštrukciu? Nechajte si odborne posúdiť technický stav vašej plochej strechy.

Iskrová skúška je výborný spôsob detekcie chýb aj pri starších nehnuteľnostiach. Chcete vedieť ako na tom je vaša strecha? Objednajte si u nás kontrolu hydroizolácie prostredníctvom iskrovej skúšky. Zistíme a odborne posúdime technický stav vašej plochej strechy. Spoločne odborne vypracujeme plán na obnovu, alebo rekonštrukciu, podľa vašich predstáv.

Zateká vám, ale neviete kde?

Ak ste sa dostali už do štádia, kedy sa voda dostala na viditeľné miesta, ale neviete kde a prečo vám zateká, obrátte sa na odborníka. Prostredníctvom iskrovej skúšky rýchlo zistíme, kde je povrch vašej strechy poškodený a spôsobuje vám poškodenia majetku. Aj malý prieraz, ktorý ťažko nájsť, môže počas prívalových dažďov spôsobiť veľké škody.

Pre viac infomrácií nás neváhajte kontaktovať.